Newsletter

Dostawa

 

Gdzie Delicje24.pl dowożą zamówione z opcją bezpłatną dostawą?

Obszar bezpłatnych dostaw obejmuje Krapkowice Gogolin i najbliższe okoliczne miejscowości: Steblów, Żywocice, Obrowiec, Odrowąż, Gwoździce, Malnie. Darmowe dostawy dostępne są również w pozostałych miejscowościach powiatu krapkowickiego.


Bezpłatne dostawy są realizowane w Krapkowicach, Gogolinie oraz okolicznych miejscowościach, kiedy zakupy przekroczą wartość 200 zł, natomiast w pozostałej części powiatu, kiedy przekroczą 250 zł.


Czy mogę zamówić dostawę poza miejsce zamieszkania, np.: do pracy?

Tak. Klient sam określa miejsce dostawy.  W przypadku zamówienia z dostawą np. do miejsca pracy, nasz dostawca pomoże zapakować zakupy do samochodu Klienta.


Co się stanie w przypadku, gdy zapomnę o dostawie zamówienia?

Przed każdym wyjazdem do klienta z przygotowanym dla niego zamówieniem wykonujemy telefon uprzedzający dostawę. Jeśli nie będzie Cię w domu, nasz konsultant zaproponuje najbliższy dostępny termin dostawy.  

Jeśli się nie dodzwonimy, będziemy kontaktować się z Tobą później, aby umówić się na inny termin. Nie gwarantujemy jednak dostawy o wybranej przez ciebie porze.

Jeśli możesz uprzedzić nas o swej nieobecności, zadzwoń na numer 533-305-553.

W przypadku dostawy przesyłką kurierską, dostawa i odbiór zamówienia odbywa się zgodnie z regulaminem firmy kurierskiej.

Jak wybrać termin dostawy?

W procesie akceptacji zamówienia w trzecim kroku "Sposób Płatności i Dostawy", pojawi się kalendarz na którym dokonasz wyboru dogodnego dla Siebie terminu dostawy. Należy zaznaczyć dzień w kalendarzu, a następnie wybrać okienko godziny dostawy.  


Jaki jest najbliższy termin dostawy?

Zamówienia z dostawą Delcje24.pl dostarczamy już od jednej do dwóch godzin po jego złożeniu, dla zamówień złożonych w dni pracujące w godzinach 8:01 -19:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 – 16:00. Jeśli złożysz zamówienie w godzinach 19:01 - 8.00 dostawa może być następnego dnia w godzinach porannych. Możesz oczywiście wybrać inny odpowiadający Ci termin. Najbliższy termin dostawy sprawdzisz wybierając dany dzień,a wtedy pokażą się podświetlone możliwe godziny dostaw.

Składając zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem zyskujesz pewność że, wszystkie produkty (szczególnie świeże warzywa, owoce, mięso i wędliny ) są przygotowywane specjalne dla Ciebie i nie zabraknie żadnej pozycji z  listy Twoich zakupów. Masz więc gwarancję ich najwyższej świeżości.
W przypadku dostawy przesyłką kurierską zamówienie jest wysyłane następnego dnia roboczego i dostarczane zazwyczaj w ciągu 48 godzin.
Zamówienie wysyłane jest dnia następnego po jego złożeniu (płatność online), przy płatności tradycyjnym przelewem następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty.


Dostawy na terenie całej Polski?

Pełną gamę produktów (w tym świeże warzywa, owoce, mięso, nabiał, mrożonki) dostarczamy obecnie tylko na terenie powiatu krapkowickiego.
Na terenie całej Polski dostarczamy produkty nie wymagające chłodzenia, mrożenia lub specjalnych warunków transportu.
Jeśli mieszkasz poza powiatem krapkowickim zamówienie dostarczymy do Twojego domu za pośrednictwem specjalistycznej firmy kurierskiej.
Jeśli mieszkasz w Krapkowicach, Gogolinie lub innej miejscowości powiatu krapkowickiego, zakupy dostarczymy do Ciebie transportem Delicje24.pl.


Jaki jest obszar bezpłatnych dostaw obsługiwany przez Delicje24.pl?

Obszar bezpłatnych dostaw od kwoty zamówienia 200 zł obejmuje: Krapkowice, Gogolin,
Steblów, Żywocice, Obrowiec, Odrowąż, Gwoździce, Malnia.
Obszar bezpłatnych dostaw od kwoty zamówienia 250 zł obejmuje: pozostałe miejscowości powiatu krapowickiego.©2012 Delicje24.pl Twój Internetowy Sklep Spożywczy
Powered & designed by