Newsletter

Rejestracja i logowanie

Jak się zarejestrować w Sklepie Delicje24.pl ?

W celu zarejestrowania się na Delicje24.pl kliknij na stronie głównej zielony przycisk "Załóż Konto", pojawi się formularz z podstawowymi danymi adresowymi, które należy wypełnić. Po podaniu hasła do konta zaakceptuj regulamin internetowego sklepu spożywczego Delicje24.pl, a następnie kliknij "Dalej". Twoje konto zostanie zarejestrowane.

Czy muszę się zarejestrować, żeby zrobić zakupy ?

Logowanie i rejestracja na Delicje24.pl nie jest konieczne do zrobienia zakupów. Należy wtedy każdorazowo podać wszystkie wymagane dane i zaakceptować regulamin sklepu. Łatwiej, szybciej i wygodniej jest założyć  konto.

Rejestracja umożliwia zapamiętanie  danych adresowych, dostęp do historii Twoich zakupów oraz funkcji "Szybki Zakup". Oszczędza to zdecydowanie czas zakupów, nie wymaga każdorazowego wypisywania adresu wysyłki, ogranicza konieczności kolejnego wyszukiwania produktów,  ułatwiając skompletowanie zaplanowanego koszyka zakupowego.


Nie mogę się zarejestrować

Sklep Delicje24.pl obsługuje całą Polskę. W przypadku Krapkowic i najbliższych okolic dostarczamy zakupy naszymi firmowym transportem Delicje24.pl. Jeśli mieszkasz poza tym obszarem, zamówienie dostarczy pod wskazany  przez Ciebie adres firma kurierska.
Jeśli mieszkasz w Powiecie Krapkowickim, a pomimo tego nie ma do wyboru nazwy twojej miejscowości na liście, napisz do nas na bok@Delicje24.pl podając miejsce swojego zamieszkania, a my naprawimy błąd i dostarczymy zamówione pod Twoje drzwi.


Nie mogę się zalogować...

Aby zalogować się musisz najpierw zarejestrować się. Do jednego adresu e-mail może być przypisane tylko jedno konto na Delicje24.pl.

Upewnij się, że podałeś wszystkie wymagane dane podczas logowania. Telefon, ulica numer budynku i mieszkania, miasto, adres e-mail oraz numer telefonu, są wymagane do zalogowania oraz przy zakupach bez logowania i rejestracji stałego konta.


Czy mogę zmienić adres dostawy?

Sklep Delicje24.pl umożliwia swoim zarejestrowanym klientom edycję adresu dostawy oraz dodawanie nowych dwóch innych adresów np.: praca, mieszkanie rodziców, lub dziadków.


©2012 Delicje24.pl Twój Internetowy Sklep Spożywczy
Powered & designed by